Rooibos zelený

Zelený rooibos čaj představuje jeden z afrických skvostů. Jemná ořechová a lehce nasládlá chuť si získá chuťové buňky každého milovníka rooibos čajů. Zelený rooibos nabízí čistou chuť bez obsahu chemických hnojiv či pesticidů.

seznammřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
 • Rooibos Cesta rájem 70 g
  Složení: zelený rooibos (min.76,8 %), banán (banán, kokosový olej, cukr, banánové aroma), aroma, meloun (meloun, kyselina citrónová), maracuja, měsíček, pivoňka. Může obsahovat stopy skořápkových plodů.Příprava: vroucí vodou zalijte čaj v poměru 1,5dl na 1 čajovou lžičku, pokud čaj louhujete v konvici, pak navíc 1 lžičku na konvici. Ponechte 5 minu..
  119 Kč
 • Rooibos zelený 100 g
  Složení: větvičky a listy rooibosu. Rooibos je keř, tvořen tenkými větvičkami a malými jehličkovitými lístky (asi 1 cm dlouhými). Pěstuje se pouze na plantážích Jižní Afriky o celkové rozloze 25.000 hektarů. Produkt ekologického zemědělství. Příprava: vroucí vodou zalejte čaj v poměru 1,5dl na čajovou lžičku, pokud čaj louhujete v konvici, pak n..
  229 Kč
 • Rooibos zelený BIO 100 g
  Složení: větvičky a listy BIO rooibosu. Rooibos je keř, tvořen tenkými větvičkami a malými jehličkovitými lístky (asi 1 cm dlouhými), rostoucími na větvích jednotlivě i v trsech. Pěstuje se pouze na plantážích Jižní Afriky. Příprava: vroucí vodou zalejte čaj v poměru 1,5dl na čajovou lžičku, pokud čaj louhujete v konvici, pak navíc 1 lžičku na k..
  179 Kč