Moka Kitty Nera 6 porcí (indukce)

Moka Kitty Nera 6 porcí (indukce)

Výrobce:Bialetti
Dostupnost:SklademVe čtvrtek, 29.2.2024 u Vás

Moka konvice Bialetti Kitty Nera (indukce) 6 porce. Moderní moka kávovar Kitty Nera zaujme netradičním boubelatým tvarem. Tato moka konvička je vyrobena z leštěného nerezu a je vhodná pro použití na indukci. Pokud dáváte přednost originálnímu pojetí, před tradiční jednoduchostí, pak je moka konvice Bialetti Kitty Nera právě pro Vás.

Cena: 1 090 Kč

Moderní, velmi oblíbený moka kávovar zaujme netradičním "boubelatým tvarem". Tato moka konvička je vyrobena z leštěného nerezu a je vhodná pro použití na indukci.

Pokud dáváte přednost originálnímu pojetí, před tradiční jednoduchostí, pak je moka konvice Bialetti Kitty Nera právě pro Vás.

Tato řada moka kávovaru od společnosti Bialetti se hodí zejména do moderních domácností. Kávu si připravíte na všech typech sporáků včetně indukce.

Některé indukční vařiče vyžadují určitý minimální průměr dna nádoby, která se bude na tomto vařiči používat. Nejdříve ověřte, jestli bude na Vašem vařiči tato moka konvice fungovat. Tuto informaci naleznete v příručce k indukčnímu vařiči.

 

Technické údaje:

Materiál: nerezová ocel

Objen vody 0,3 l

Indukce: ano

Mytí v myčce: ano

Ruční mytí: ano


Napsat recenziPoznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Nejhorší           Nejlepší