Kávovary Bialetti

Kávovary Bialetti jsou vynálezem, který naleznete v kuchyni mnoha milovníků kávy. Díky snadnému a rychlému způsobu přípravy je tento objev Alfonse Bialettiho opravdu rozšířený. Například v Itálii, zemi, odkud tato konvice pochází, ji najdete snad v každé domácnosti. 

O oblíbenosti i kvalitě těchto kávovarů vypovídají také čísla. Firma Bialetti totiž během druhé poloviny dvacátého století vyrobila přes 200 milionů moka konvic a každý den se vyrobí dalších 25 tisíc kusů, takže ani toto neuvěřitelné číslo není konečné. Ruku v ruce s popularitou jde bohužel titul „nejvíce kopírovaný výrobek ve světě kávy“.

seznammřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
  • Bialetti Moka Timer 3 porce
    Elektrický kávovar Bialetti Moka Timer pro 3 šálky kávy, který vás ráno vzbudí akustickým signálem, když je káva hotová a sám se vypne. Kávu udržuje teplou dalších 20 minut. Základna kávovaru je tepelně izolována, takže kávu můžete servírovat přímo ze stolu, u kterého si rádi vychutnáte pravé italské espresso. Kávovar je určen pouze pro elektrickou..
    3 459 Kč
  • Bialetti Moka Timer 6 porcí
    Elektrický kávovar Bialetti Moka Timer na 6 šálků kávy, který vás ráno vzbudí akustickým signálem, když je káva hotová a sám se vypne. Kávu udržuje teplou dalších 20 minut. Základna kávovaru je tepelně izolována, takže kávu můžete servírovat přímo ze stolu, u kterého si rádi vychutnáte pravé italské espresso. Kávovar je určen pouze pro elektrickou ..
    3 700 Kč