French Press

Co je to vlastně french pressFrench press je konvička pro přípravu kávy, která pomocí pístu s filtrem umožňuje oddělit vytvořený nápoj od kávové sedliny, tedy logru. Většinou je nádoba french pressu vyrobena ze skla a má plastové či kovové úchyty, držáky.

Základ french pressu tvoří kádinka z borosilikátového skla, na níž jsou rysky označující množství pro čtyři, šest a osm šálků kávy. Kádinka je vložena do držáku vyrobeného z nerezu 18/10. Po obou stranách je zdoben velkým nápisem "Bialetti". Madlo french pressu je vyrobeno z plastu příjemného na dotek. V nerezovém víčku naleznete plastovou vložku, která při správném otočení brání nalévání, nebo filtruje hrubé nečistoty, např. čajové lístečky při přípravě čaje. Píst je vyroben samozřejmě také z nerezu.

Kam se z kaváren a domácností vytratil tento jednoduchý aparát za pár stokorun a proč byl nahrazen automaty za tisíce a desetitisíce? Stále nevíme. A o to víc french press velebíme. Způsoby přípravy kávy (Video Cafeteira French Press - Bialetti)...

seznammřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
 • French press Bialetti Preziosa 350 ml
  French press se vyznačuje důrazem na perfektní zpracování každého detailu. Kvalitní borosilikátové sklo a ušlechtilá nerez ocel v kombinaci se značkou Bialetti je zárukou skvělého zážitku z přípravy i pití kávy. Tuto konvici lze použít také na přípravu čaje či bylinkového nálevu. Po předchozím promíchání by měl kávový prášek sám sednout ke dnu....
  669 Kč
 • French press Bialetti Preziosa, 1 l
  Akce
  French press Bialetti se vyznačuje důrazem na perfektní zpracování každého detailu. Kvalitní borosilikátové sklo a ušlechtilá nerez ocel v kombinaci se značkou Bialetti je zárukou skvělého zážitku z přípravy i pití kávy. Tuto konvici lze použít také na přípravu čaje či bylinkového nálevu. netlačte příliš velkou silou, aby horká káva nevycestoval..
  789 Kč 679 Kč
 • French press nápis Bialetti, 1,5 l
  French press Bialetti se vyznačuje důrazem na perfektní zpracování každého detailu. Kvalitní borosilikátové sklo a ušlechtilá nerez ocel v kombinaci se značkou Bialetti je zárukou skvělého zážitku z přípravy i pití kávy. Tuto konvici lze použít také na přípravu čaje či bylinkového nálevu. Obsluhu zvládne i dítě – do skleněné nádobky vsypte potře..
  1 069 Kč
 • French press Simplicity 1 l
  French press Bialetti se vyznačuje důrazem na perfektní zpracování každého detailu. Kvalitní borosilikátové sklo a ušlechtilá nerez ocel v kombinaci se značkou Bialetti je zárukou skvělého zážitku z přípravy i pití kávy. Tuto konvici lze použít také na přípravu čaje či bylinkového nálevu. Způsoby přípravy... Technické údaje Objem vody 1 l ..
  689 Kč
 • French Press Trendy 1l
  Elegantní provedení od Bialetti Kávovar typu french press Bialetti Trendy představuje klasický způsob přípravy kávy ve stylovém designu lesklé nerezové oceli v kombinaci s čirým sklem. Jednoduchý a přesto výstižný styl kávovaru vsází na mřížkovanou strukturu, která skvěle doplňuje nádobu french pressu. Ta je vyrobena z žáruvzdorného borosilikátovéh..
  779 Kč
 • French press, nápis Bialetti 1 l
  French press Bialetti se vyznačuje důrazem na perfektní zpracování každého detailu. Kvalitní borosilikátové sklo a ušlechtilá nerez ocel v kombinaci se značkou Bialetti je zárukou skvělého zážitku z přípravy i pití kávy. Tuto konvici lze použít také na přípravu čaje či bylinkového nálevu. Při stlačování nepoužívejte sílu... Technické údaje ..
  789 Kč
 • French press, nápis Bialetti 350 ml
  French press Bialetti se vyznačuje důrazem na perfektní zpracování každého detailu. Kvalitní borosilikátové sklo a ušlechtilá nerez ocel v kombinaci se značkou Bialetti je zárukou skvělého zážitku z přípravy i pití kávy. Tuto konvici lze použít také na přípravu čaje či bylinkového nálevu. Doba přípravy: 4 minuty... Technické údaje Materiál..
  669 Kč
 • Tea Press 1,25 l
  Tea press Bialetti se vyznačuje důrazem na perfektní zpracování každého detailu. Kvalitní borosilikátové sklo a ušlechtilá nerez ocel v kombinaci se značkou Bialetti je zárukou skvělého zážitku z přípravy i pití čaje.   Technické údaje Materiál sklo/plast/kov Objem vody 1,25 l Mytí v myčce ano Ruční mytí ano ..
  569 Kč
 • Tea Press sklo 1 l
  Tea press Bialetti se vyznačuje důrazem na perfektní zpracování každého detailu. Kvalitní borosilikátové sklo a ušlechtilá nerez ocel v kombinaci se značkou Bialetti je zárukou skvělého zážitku z přípravy i pití čaje.   Technické údaje Materiál sklo a nerez/ocel Objem vody 1 l Mytí v myčce ano Ruční mytí ano ..
  1 059 Kč