Zelená káva Brazílie Santos 500 g

Zelená káva Brazílie Santos 500 g

Výrobce:Brazílie
Dostupnost:SklademV úterý, 4.4.2023 u Vás

Zelená káva Brazílie Santos. Příprava zelené kávy. Zelené kávě se přisuzují až neuvěřitelné účinky v boji s nadváhou a ve zpomalování procesu stárnutí. Zrnková zelená káva zlepšuje krevní cirkulaci.

Cena: 309 Kč

Zelené kávě se přisuzují až neuvěřitelné účinky v boji s nadváhou a ve zpomalování procesu stárnutí. Zrnková zelená káva zlepšuje krevní cirkulaci, posiluje svaly a jako silný antioxidant pomáhá v boji proti volným radikálům. Zelenou kávu mohou pít rovněž diabetici, protože pomáhá ve stabilizaci hladiny cukru v krvi. Vyzkoušejte účinky zelené zrnkové kávy Brazílie Santos.

Příprava: Kávu nejdříve nahrubo namelte nebo si u nás objednejte kávu již namletou (zvolte u kávy mletí: zelená káva). Na jednu porci nápoje použijte cca 7g kávy (2 kávové lžičky).

Zalijte vroucí vodou a asi 5 minut nechejte vyluhovat. Kávu uchovávejte vždy v chladu, v suchu a zamezte přístupu vzduchu.

Upozornění: zelené kávové zrno je velmi tvrdé a k jeho pomletí je potřeba kvallitní mlýnek! Běžný kuchyňský mlýnek, nebo mlýnek v presovači, toto většinou nezvládne.

Mletí kávy z těchto důvodů provádíme jen NAHRUBO.

Napsat recenziPoznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Nejhorší           Nejlepší