Pour Over černý 2 porce

Pour Over černý 2 porce

Výrobce:Bialetti
Dostupnost:SklademVe čtvrtek, 8.6.2023 u Vás

Bialetti Pour Over je novinkou od Bialetti. Celá tato souprava je plastová. Do Pour Overu doporučujeme používat buď filtry přímo na dripp (V60-02) nebo na překapávač vel. 4. Pokud použijete filtry na překapávač, které mají ploché dno, tak je potřeba je vytvarovat do špičky.
Objem překapané kávy je 355 ml. 

Cena: 239 Kč

Bialetti Pour Over je novinkou od Bialetti. Do Pour Overu doporučujeme používat buď filtry přímo na dripp (V60-02) nebo na překapávač vel. 4. Pokud použijete filtry na překapávač, které mají ploché dno, tak je potřeba je vytvarovat do špičky.
Objem překapané kávy je 355 ml. 
Příprava je velmi jednoduchá: Pour over nasadíme na šálek, vložíme papírový filtr, který propláchneme horkou vodou, aby se spláchla papírová pachuť a filtr přilnul ke stěnám Pour overu. Poté vylijeme horkou vodu z propláchnutí. 3, poté nasypeme pomletou kávu na střední hrubost. Můžeme se držet jednoduchého poměru 60 g kávy na 1 litr vody. 4, kávu nejprve spaříme cca 30 g vodou o teplotě 92 - 94 °C a počkáme 15 sek. Poté začneme zalévat horkou vodou až do požadovaného množství. Káva se mezi tím louhuje a hotová káva vytéká do šálku. Celková příprava by neměla přesáhnout 4 minuty.  

Napsat recenziPoznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Nejhorší           Nejlepší