Lelit

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
 • Kávovar Anita PL042TEMD
  Kávovar Lelit Anita je komplexním kávovým řešením pro domácnost. Zabudovaný mlýnek je velice snadné nastavit na správnou hrubost mletí pomocí mikrometrické regulace. Připravit správnou extrakci kávy Vám také pomůže regulace teploty pomocí elektronického termostatu bojleru kávy.   Hlavní přednosti:   Plášť přístroje kompletně z..
  21 799 Kč
 • Kávovar Anna PL41EM
  Lelit Anna je jedná se o základní model z řady kávovarů značky LELIT . Vyznačuje se především kvalitním celonerezovým provedením, manometrem a plnohodnotnou pákou o průměru 57 mm, která je určená i pro modely pro profesionální použití.   Hlavní přednosti: Plášť přístroje kompletně z nerezu Chromovaná tryska páry / vody Mosazný b..
  13 499 Kč
 • Kávovar Victoria PL91T
  Lelit Victoria je kávovar ideální pro ty, kteří vyžadují perfektní vzhled a technologii v kompaktním provedení. I přes své malé rozměry tento kávovar disponuje 58 mm profesionální pákou a bojlerem se zvýšenou kapacitou, který Vám umožní připravovat více porcí kávy za sebou. Perfektní vzhled a snadné použití řadí tento model do VIP pozice.  ..
  27 899 Kč
 • Lelit Fred PL043MMI
  Elektrický mlýnek Lelit Fred PL043MMI je s mikrometrickým nastavením hrubosti mletí. Navíc nastavitelný čas mletí pro přesné namletí jedné dávky. Mlýnek Fred je díky svým rozměrům ideální do domácnosti. Freshový výdej Vám zajistí čerstvě namletou porci kávy. Celonerezové provedení je ideální pro dlouhou životnost mlýnku. Hlavní přednosti: Ne..
  6 299 Kč
 • Lelit Fred PL044MMT
  Elektrický mlýnek Lelit Fred PL044MMTje s mikrometrickým nastavením hrubosti mletí. Navíc nastavitelný čas mletí pro přesné namletí jedné dávky. Mlýnek Fred je díky svým rozměrům ideální do domácnosti. Funkce automatického dávkování Vám usnadní celý proces přípravy kávy. Celonerezové provedení je ideální pro dlouho životnost mlýnku. Hlavní před..
  9 399 Kč