Rooibos zelený

Zelený rooibos čaj představuje jeden z afrických skvostů. Jemná ořechová a lehce nasládlá chuť si získá chuťové buňky každého milovníka rooibos čajů. Zelený rooibos nabízí čistou chuť bez obsahu chemických hnojiv či pesticidů.

seznammřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
 • Rooibos Doušek pohody 70 g
  Složení: zelený bio rooibos (min.54%), bezinky, meduňka, aroma, květy bodláku. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů. Příprava: vroucí vodou zalijte čaj v poměru 1,5dl na 1 čajovou lžičku, pokud čaj louhujete v konvici, pak navíc 1 lžičku na konvici. Ponechte 5 minut louhovat. Poté přeceďte. ..
  109 Kč
 • Rooibos zelený 70 g
  Složení: větvičky a listy rooibosu. Rooibos je keř, tvořen tenkými větvičkami a malými jehličkovitými lístky (asi 1 cm dlouhými). Pěstuje se pouze na plantážích Jižní Afriky o celkové rozloze 25.000 hektarů. Produkt ekologického zemědělství. Příprava: vroucí vodou zalejte čaj v poměru 1,5dl na čajovou lžičku, pokud čaj louhujete v konvici, pak n..
  69 Kč
 • Rooibos zelený BIO 70 g
  Složení: větvičky a listy BIO rooibosu. Rooibos je keř, tvořen tenkými větvičkami a malými jehličkovitými lístky (asi 1 cm dlouhými), rostoucími na větvích jednotlivě i v trsech. Pěstuje se pouze na plantážích Jižní Afriky. Příprava: vroucí vodou zalejte čaj v poměru 1,5dl na čajovou lžičku, pokud čaj louhujete v konvici, pak navíc 1 lžičku na k..
  79 Kč