Oollong

Na čajevých plantážích se bez použití umělých hnojit a chemických postřiků pěstují jedny z nejlepších čajů světa Oolong čaj. Tyto ryze přírodní polozelené čaje nabízejí jedinečnou chuť a ty nejlepší vlastnosti zelených i žlutých čajů.  Oolong čaje nabízejí kromě výtečné chuti také dobrý pocit z pomoci přírodě.

seznammřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
 • Black Yunnan Oolong 100 g
  Akce
  Tmavý oolong vyrobený z 800 let starých čajových keřů oblasti Yunnan. Dlouhé, stejnoměrně svinuté tmavohnědé až černohnědé lístky tvoří světle hnědý nálev oříškové, nasládlé až karamelové chuti. Dochuť je lehce pražená a kořenitá. Příprava: Vodou o teplotě 90°C zalejte čaj v poměru 1,5 dl na 1 čajovou lžičku, pokud louhujete v konvici, pak navíc..
  139 Kč 109 Kč
 • Hruška - aloe - oolong 50 g
  Složení: pravý oolong čaj Formosa, hrušky (min.21,1 %), pravé oolong čaje Ti Kuan Yin a Osmanthus Oolong, aroma, růže, aroma aloe (min.2,8 %). Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů. Příprava: vodou o teplotě 90°C zalejte čaj v poměru 1,5 dl na 1 čajovou lžičku, pokud louhujete v konvici, pak navíc 1 lžičku na konvici. Ponechte 3-5 minu..
  69 Kč
 • Ti Kuan Yin- Železná bohyně milosrdenství 100 g
  Akce
  Slavný představitel polofermentovaných čajů. Velké, hrubé listy, výrazná a velmi příjemná vůně. Doporučujeme pro každého milovníka kvalitního čínského oolongu. Příprava: vodou o teplotě 90°C zalejte čaj v poměru 1,5 dl na 1 čajovou lžičku, pokud louhujete v konvici, pak navíc 1 lžičku na konvici. Ponechte 3-4 minuty louhovat. Poté přeceďte. Možn..
  150 Kč 119 Kč