Brazílie

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
 • Brazílie Santos NY2 zrnková káva 250 g
  Brazílie je jedním z největších pěstitelů plantážní kávy odrůdy Arabika a je tak právem považovaná za nejlepší kávovou oblast. Je to především díky tomu, že leží na třech klimatických pásmech (rovníkové, subtropické a mírné) a má tak zcela mimořádné podmínky pro pěstování kávovníků druhu Arabika. Káva se v Brazílii pěstuje na celé řadě plantáží a j..
  159 Kč
 • OXALIS Mate Elixír mládí 60 g
  Akce
  Složení: mate (min.82%), papája (papája, cukr, zpevňující látka chlorid vápenatý, regulátor kyselosti kyselina citrónová), aroma, plody Goji (Goji, konzervant oxid siřičitý), maliny, divizna, ginkgo, santalové dřevo, chrpa. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů. Příprava: vodou o teplotě 80 °C zalejte čaj v poměru 1,5 dl na 1 čajovou l..
  79 Kč 58 Kč
 • OXALIS Mate Green 60 g
  Lidový nápoj v latinské Americe, pochází z Brazílie, Argentiny. Původ mate není v čajovníku nýbrž v listu cesmíny paraguajské. Mate obsahuje řadu vitamínů důležitých pro lidský organismus. Složení: listy mate. Příprava: vodou o teplotě 80°C zalejte čaj v poměru 1,5dl na 1 čajovou lžičku, pokud čaj louhujete v konvici, pak navíc 1 lžičku na konvi..
  59 Kč
 • OXALIS Mate Zázraky přírody 60 g
  Složení: mate zelené (min. 40,8 %), rooibos, mate pražené (min. 20,4 %), přírodní aroma, květy granátového jablka, mandarinka (cukr, mandarinka, škrob), skořice. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů. Příprava: vodou o teplotě 80°C zalejte čaj v poměru 1,5dl na 1 čajovou lžičku, pokud čaj louhujete v konvici, pak navíc 1 lžičku na konv..
  79 Kč
 • Zelená káva Brazílie Santos 500 g
  Zelené kávě se přisuzují až neuvěřitelné účinky v boji s nadváhou a ve zpomalování procesu stárnutí. Zrnková zelená káva zlepšuje krevní cirkulaci, posiluje svaly a jako silný antioxidant pomáhá v boji proti volným radikálům. Zelenou kávu mohou pít rovněž diabetici, protože pomáhá ve stabilizaci hladiny cukru v krvi. Vyzkoušejte účinky zelené zrnko..
  269 Kč